FOTO- Kjo është turistja çeke që u vetëhodh nga 15-katëshi në Tiranë

Kliko per me shume info

turistja-cekeKjo eshte shtetësja e huaj që tentoi sot të vetëvritej duke u hedhur nga kati i 6-të i “Hotel Tirana”, në qendër të kryeqytetit. Bëhet fjalë për një grua ceke, Hana Demetrova, 42 vjec.

Ajo ka qenë nën efektin e alkoolit, teksa është zbardhur dhe letra që ajo ka lënë, ku kërkon që organet e saj të përdoren për njerëzit në nevojë.

Kliko per me shume info

Ndërkohë që ende nuk është mësuar se në çfarë gjendje shëndetësore ndodhet turistja e huaj. Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Lexon i edhe:
Vetëhidhet nga “15-katëshi”, zbulohet letra tronditëse që la në hotel, ja emri i turistes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.