Publikohet foto e kufomës së personit të qëlluar me plumb pas koke për drogën

foto-shengjergjPublikohen fotot e 36 vjeçarit Besnik Pudja, i cili ka humbur jetën nga një plumb pistolete pak ditë më parë në Shëngjergj të Tiranës.
Në foto duket Pudja që është i shtrirë, ndërsa duart i mban në pjesën e barkut. Në foto duket edhe pistoleta me të cilen dyshohet se 36 vjeçari ka qëlluar veten.

Po ashtu një tjetër detaj i rëndësishëm është edhe gishti tregues i ngritur i dorës së majtë që tregon që Pudja është vetëvrarë.

Sipas ekspertëve, dyshohet se Pudja mund të ketë qëlluar veten me pistoletë në syrin e djathtë dhe me pas plumbi ka dalë ne anën e majtë të kokës.

Gjithashtu, sipas mjekësisë ligjore, Besnik Pudja mund të ketë qëlluar veten me plumb në anën e majtë të kokës, ndërsa plumbi ka dalë në syrin e djathtë.

Hetimet po vazhdojnë për teë zbardhur të plotë ngjarjen, citon Abcnews.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Italiani e pushon nga puna, shqiptari i bën gjëmën, ja si hakmerret

Një shqiptar 34-vjeçar me iniciale A.N, ka marrë hak ndaj pronarit italian, ...