Bleona Qereti godet sërish! Foto sic e ka bërë nëna…

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka bërë publike një foto ku shfaqet sic e ka bërë nëna.
Këngëtarja ka pozuar për fotografin Avni Selmani dhe më pas e ka publikuar në profilin e saj në Instagram.
Kjo nuk është fotoja e parë e kësaj natyre, pasi Bleona shpesh ka publikuar foto tejet provokuese.

Untitled

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jolie flet për herë të parë për divorcin me Brad Pitt

Aktorja e famshme Angelina Jolie ka folur për herë të parë në ...