Fenomeni i rrallë, foshnja lind “me këmishë”

lind-mekemisheNjë nënë e re ka publikuar foto nga momenti i mrekullueshëm kur djali i saj lindi ndërkohë që ishte ende brenda qenkës amniotike.

19 – vjeçarja Keely Kilmer nga Washington u shokua kur zbuloi i vogli David Toby Lewis erdhi në këtë botë me “këmishë”, siç njihet ndryshe ky fenomen. Qeska që e mbështillte të porsalindurin ishte totalisht e padëmtuar.

I gjithë ky moment kaq i rrallë u filmua nga babai i të voglit.

Ky fenomen ndodh 1 në 80 mijë lindje. Disa kohë më parë, një tjetër bebe erdhi në jetë në të njëjtën mënyrë, këtë herë në Spanjë.
foshnjaa

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Tropojani kërcënon me jetë Missin shqiptar: I nxori fotot nudo 100% të së motres

Egla Harxhi është “Miss Shqipëria 2007” dhe prej kohësh po zhvillon karrierën ...