Foshnja dy muajshe nis të flasë, shokohet edhe nëna

Kjo video është publikuar në Facebook nga Samantha Jones, pasi ajo komunikoi në Snapchat me miken e saj Amber dhe i kërkoi të përshëndeste djalin e saj.

Më pas vogëlushi 2 muajsh përsëriti fjalën tmerrësisht qartë, sa ajo nuk mund ta besonte. “U shtanga. Me të vërtetë nuk mund ta besoja,” u shpreh Znj.Jones për websiten Michigan Live.

Fëmijët zakonisht fillojnë të flasin nga gjashtë muaj deri në një vitë pasi kanë kaluar muaj duke dëgjuar fjalë nga personat rreth tyre.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I cmenduri djeg gruan me benzinë në sy të fëmijëve

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Rumani, ku një burrë i ...