Flori emocionohet nga Çiljeta, rrëzohet në skenë

4
Kliko per me shume info

ciljeta-flor-agalliuEdicioni i dytë i “Tu Si Que Vales Albania” ka nisur me skena humori dhe të qeshura.

Prezantuesi Florian Agalliu është rrëzuar në skenë sapo Çiljeta Xhilaga është afruar pranë tij.

Këngëtarja kishte veshur një body të zi me rrjetë që i nxirrni në pah format e saj trupore.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here