Flori emocionohet nga Çiljeta, rrëzohet në skenë

ciljeta-flor-agalliuEdicioni i dytë i “Tu Si Que Vales Albania” ka nisur me skena humori dhe të qeshura.

Prezantuesi Florian Agalliu është rrëzuar në skenë sapo Çiljeta Xhilaga është afruar pranë tij.

Këngëtarja kishte veshur një body të zi me rrjetë që i nxirrni në pah format e saj trupore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Dasëm si në fshat”, Bes Kallaku zbulon detaje për martesën me Xhensila Myrtezaj

Së shpejti aktori i humorit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj do të ...