Fiori Dardha dhe Rozana Radi, dyshja që pritet të “bombardojë” ekranin!

Kliko per me shume info

fiori roziiAshtu siç ka bërë të ditur edhe më parë Gazeta Express, gjatë ditës së sotme Rozana Radi dhe Fiori Dardha janë shprehur për bashkëpunimin e tyre në Ora News.

Gjithashtu dardha ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet së bashku me Rozanën dhe gazetaret Ilva Tare dhe Mimoza Picari. Tashmë emisioni investigativ dhe pjesëmarrësit e tij janë të konfirmuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.