Filmon fshehtas gruan për ta kuptuar pse është e lodhur çdo mbrëmje, shokohet…

Një video që ka nxitur reagime të ashpra tek miliona njerëz, shfaq momentin kur një burrë filmon tinëzisht gruan e tij dhe të gjitha aktivitet që ajo i bën gjatë ditës.

Por ajo çfarë ka zbuluar në video, e ka bërë te pendohet për veprimin që e kishte ndërmarrë.

Në hulumtimin e realizuar, është konstatuar se gjatë ditës femrat kryejnë punë më të vështira dhe ngritin pesha të ndryshme duke filluar nga ushqimi që e blejnë e deri tek shtretërit dhe orenditë tjera./first

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Burgu ku ia vlen të hysh”, më mirë se në shtëpi…!

Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun ...