Klipi, filmohet në skena erotike këngëtarja e njohur shqiptare

Genta Ismaili sapo ka lancuar videoklipin e saj më të ri “Squat Baby”, në bashkëpunim me MUMA. Siç edhe titulli kur u lajmërua në fillim ishte shumë ngacmues, duket se Genta nuk është kursyer aspak në promovimin e skenave vërtet të nxehta.

Vërtet e kemi parë Gentën gjithmonë shpërthyese në videoklipet e saj, por është e sigurtë që në skena kaq provokuese nuk na e ka zënë syri ndonjëherë.

Ndërkohë kënga e saj është publikuar ditën e sotme dhe vetëm në pak orë nuk është aspak keq me shikueshmërinë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...