Ja çfarë ndodh në të vërtetë mbrapa kamerave të filmave porno

sexNdërkohë që pasi publikohen për audiencën filmat pornografikë nuk janë njëlloj me filmat jo pornografikë, ashtu siç nuk konsideohen edhe aktorët pornografikë të njëjtë me aktorët e tjerë, mund të themi se për sa i përket industrisë kinematografike ngjajnë shumë.

Sipas një studimi nga Daily Mail në dhomë me aktorët pornografikë janë edhe kameramanët, regjizori, teknikë të ndryshëm që ndihmojnë në mbarëvajtjen e regjistrimit të këtij filmi.

Pra industria është thuasje e njëjtë dhe madje thuhet se aktorët ndërpresin skemat në mënyrë që gjithçka të dalë thuajse perfekte për ndjekësit e filmave porno.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Studimi tregon, kjo është ajo që gjykojnë njerëzit në takimin e parë

Një studim së fundmi ka hedhur poshtë atë që pamja e jashtme ...