Fier, 28-vjecari plagos veten me armë, nisin hetimet

fier-policiaNë Spitalin Rajonal të Fierit ka shkuar për të marrë mjekim shtetasi L.R, 28 vjeç, banues në fshatin Peshtan i Madh, Fier.

Nga hetimet e para dyshohet se ky shtetas është vetëplagosur me armën e tij të gjahut dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

durres-kavaje

Aksident në superstradën Durrës – Kavajë, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur në superstradën Durrës- Kavajë, ku si pasojë e ...