Ja çfarë kërkojnë femrat kosovare në faqet porno

pornoWebsite për të rritur, PORNHUB ka treguar se çfarë kërkojnë gratë nga e gjithë bota dhe duket se britanezët ndizen seksualisht nga lesbiket, ndërkaq gratë kosovare kërkojnë për “penis të madh”.

24% e të gjithë personave që shohin porno, janë gra dhe shijet e tyre ndryshojnë.Kategoria e ‘lesbikeve’ shikohet nga australianët, dhe amerikanët e mesëm dhe jugorë.

Kliko per me shume info

Gratë gjermane dhe turke pëlqejnë të shohin “seks adoleshentësh”, çeket preferojnë “seks shoqëror në mes vajzave” dhe ruset janë fanse të “seksit anal”, transmeton ORAinfo.

Duke qenë se Britania mban vendin e dytë për klikimin e faqes për të rritur, pjesë të ndryshme të vendit preferojnë kategori të ndryshme.

P.sh. Anglia preferon ‘seksin në mes njerëzve me ngjyrë të errët të lëkurës”, skocezet pëlqejnë “seksin shoqëror në mes të vajzave”, irlandezët verior preferojnë “seksin me gra që kanë fëmijë” dhe uellsianët klikojnë më shumë “seksin e adoleshentëve”.

Britanikët gjithashtu pëlqejnë seksin me dhunë, apo të lidhur, ku 33% të britanikëve kanë zgjedhur këtë kategori.

“Lesbiket” i pëlqejnë norvegjezët, francezët, portugezët, spanjollët, kroatët, italianët, grekët, zvicerianët, polakët.“Seksin anal” e pëlqejnë rusët dhe kazakët.“Penis i madh” është kategoria që kërkohet nga kosovaret dhe ukrainasit.“Seksin shoqëror të femrave” e pëlqejnë austriakët.“Seksin e adoleshentëve” e pëlqejnë gjermanët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.