Femra më seksi në botë pozon nxehtë, i heq të gjitha rrobat

femra-seksiKonsiderohet si një nga femrat më seksi në botë.

Gruaja e muzikantit Gary Clark JR është modele e njohur në mbarë globin.

Bukuroshja 30-vjecare Nicol Trunfio ka surprizuar fansat e saj kur ka pozuar e zhveshur dhe është shfaqur krejtësisht nudo.

Bukuroshja italoano-australiane ka treguar edhe faktin se sa në formë të mirë fizike është.

Gjithcka ka ndodhur me një foto selfie apo belfie nga tualeti i saj luksoz./lajmifundit.al

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...