I merr 2 mijë euro dhe nuk ia kthen, procedohet penalisht 52-vjecari në Durrës

polici durresNjë 52-vjeçar nga Italia është proceduar penalisht nga Policia e Durrësit, pasi ka mashtruar një person, duke i përvetësuar një sasi të konsiderueshme parash.
Ngjarja mësohet se ka ndodhur më 2014, kur shtetasi italian G.G, banues në Tiranë, i ka marrë shqiptarit N.M shumën prej 2 307 euro dhe nuk ja ka kthyer më. Ata kishin bashkëpunuar në fushën e biznesit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.