I publikuan bisedën erotike me zv/kryeministrin, deputetja shqiptare merr vendimin drastik

ermira-mehmetiPas publikimit të bisedës erotike të deputetes shqiptare Ermira Mehmeti me ish/Kryeministrin e Maqedonisë Musa Xhaferi, jeta e deputetes mori tjetër rrjedhë.

Së fundmi ajo ka deklaruar se nuk do të jetë më pjesë e BDI-së dhe nuk do të marrë pjesë as në tubime. Kjo pasi partia e saj nuk i doli aspak në mbështetje pas përfoljes rreth publikimit të ashtuquajturës “bomba” në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Largimi i Mehmetit, ka shkaktuar pakënaqësi te deputetë të tjerë të kësaj partie duke deklaruar se ajo u largua vetëm sepse ishte femër, sepse siç transmeton Gazeta Lajm edhe më parë janë publikuar biseda të tilla nga radhët e BDI-së dhe nuk është marrë asnjë vendim i tillë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.