Së fundmi pjesë e televizionit ‘’Klan’’, Ermali tregon arsyen e largimit nga ‘’DigitAlb’’

Kliko per me shume info

UntitledI ftuar në emisionin ‘’EliteZone’’ moderator i mirënjohur Ermal Mamaqi dha humor sërish! Përvec kësaj ai foli dhe për largimin e tij nga DigitAlb, ku sipas tij ishte një vendim I tij pasi mori një ofertë më të mirë. Gjithashtu moderatori i emisionit ‘’Xing’’ tashmë, tregon se e ka pasur të vështirë, pasi marrëdhënia me pronarët e digital ishin miqtë e tij tashmë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.