Ermal Mamaqi “kap” për fyti Arbana Osmanin

arbana-ermaliHumoristi Ermal Mamaqi ka publikuar një foto në Instagram ku ka kapur për fyti prezantuesen Arbana Osmani.

Gjithcka është bërë për “humor”, teksa Ermali ka shkruar edhe disa fjalë për prezantuesen mjaft të dashur për publikun shqiptar shkruan LajmiFundit.al.

“Arbana unë të dua. Shumë. Ty dhe emisionin tënd që do më konkurojëëëëë… Duket nga foto besoj sa shumë”- shkruan Ermali.

Ndërsa më pas, këtë foto e ka shpërndarë dhe vetë Arbana, e cila do të vijë sërish në ekranin e Top Channel, por kësaj here me një emision të ri, “Dua të bëj të lumtur”.

Përbri fotos me Ermal Mamaqin, Arbana shkruan: Nga seria e “Dua te te bej te vdekur”./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Ik cop trapi, kllaun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ka të dashur një pasanik, ja si i konsideron Armina lekët e djalit të ish-kryeministrit Berisha

Armina Mevlani, partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha i ka marrë ...