Ermal Mamaqi më në fund serioz, ndan me fansat një moment familjar (Foto)

UntitledErmal Mamaqi një ndër më të pëlqyerit në Shqipëri për humorin e tij, njihet për tipin e shakasë dhe asnjëherë të seriozitetit.Si rrallë herë, komediani dhe moderatori më i njohur poston një foto i cili shfaqet me të gjithë familjen e tij. Nga përshkimi tij, Ermali tregon se vëllai tij ka ditëlindjen.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

One comment

  1. Shih shih qenke edhe familjar ti, po si behet ky trazicion kaq shpejt, nga mbeshtes orgjish ne familjar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ja fotot intime të Sinan Hoxhës dhe Seldit (Foto +16)

Sinan Hoxha dhe Seldi para shumë vitesh ishin shumë të përfolur për ...