Era e fortë shkatërron Zvërnecin, shikoni ç’kanë pësuar lokalet buzë bregut

Kliko per me shume info

moti-shiNjë stuhi e fortë ka përfshirë gjatë natës Zvërnecin, duke shkaktuar dëme materiale. Mëngjesi i sotëm e ka gjetur bregun thuajse të shkatërruar.

Burime për “Panorama” që kanë siguruar edhe fotot tregojnë se lokalet dhe objektet afër bregut janë shkatërruar, çadrat kanë fluturuar tej dhe varkat në breg janë spostuar me të paktën 100 metër.

Kliko per me shume info

Dëshmitarë tregojnë se era ka qenë me një shpejtësi të paimagjinueshme dhe gjithçka ka ndodhur vetëm në pak sekonda.

Çfarë la pas ajo që mund ta quajmë edhe si tornado e tregojnë këto foto.

tornado5tornado4

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.