Era “tradhëton” bukuroshen Casey Batchelor, i ngre fustanin, i del zogu

caseyAjo edhe me heret nuk ka nguruar kurrë të ekspozojë trupin e saj padyshim seksi.

Megjithate kësaj here bukuroshes Casey Bachelor i kane dale gjerat jashte kontrllit.

Kliko per me shume info

Ajo ka shfaqur më shumë seç duhet kur era i zbuloi të pasmet e saj.

Ylli i showbizit kishte veshur një mini-fustan të bardhë dhe po drejtohej në një festë në Londër, kur vodhi vëmendjen e të gjithëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.