Era “tradhëton” bukuroshen Casey Batchelor, i ngre fustanin, i del zogu

caseyAjo edhe me heret nuk ka nguruar kurrë të ekspozojë trupin e saj padyshim seksi.

Megjithate kësaj here bukuroshes Casey Bachelor i kane dale gjerat jashte kontrllit.

Ajo ka shfaqur më shumë seç duhet kur era i zbuloi të pasmet e saj.

Ylli i showbizit kishte veshur një mini-fustan të bardhë dhe po drejtohej në një festë në Londër, kur vodhi vëmendjen e të gjithëve.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ndjekje si nëpër filma, Policia arreston shqiptarin me drogë në kufi me Greqinë

Policia greke ka arrestuar një shqiptar, pasi po tentonte të kalonte drogë ...