Era Istrefi shkëlqen në kopertinën e revistës ndërkombëtare… (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledPlot famë dhe sukses, Era Istrefi nuk po ndalet. Tashmë edhe jashtë trojeve shqiptare, Era shkëlqen. Së fundmi ajo ka realizuar një fotosesion bashkë me të cilin ka realizuar edhe një intervistë për revistën “Elegance”.
Ajo gjendet në kopertinën e revistës në veshje të zezë, flokë të shpupurisura, por duke shfaqur sensualitet dhe joshje.
Era Istrefi së fundmi ka prekur majat e muzikës botërore me hitin e saj shqip “Bon Bon” realizuar në studion e RedBox te BigBang

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.