Zbulohet foto e rrallë e Enver Hoxhës, i lumtur me nipin, Ermalin

5
Kliko per me shume info

enver-hoxhaNjë foto e rrallë e ish-diktatorit Enver Hoxha me nipin e tij Ermalin, i cili aktualisht ndodhet pas hekurave, është publikuar nga bashkëshortja e Ermal Hoxhës, këngëtarja Rezarta Shkurta, në profilin e saj në “Instagram”.

Duke kërkuar që fotografia të mos politizohet, këngëtarja thekson se kjo foto është thjesht një kujtim familjar, ku duket stërgjyshi dhe babai i vajzës së saj Hera.

Kliko per me shume info

“16 Tetor Stërgjyshi dhe babi Heres .Ps: Ky nuk është një postim politik, këtë ja le të tjereve ta bejne! Por nje kujtim familjar… Ata qe nuk e kuptojne dhe thyejn rregullat ketu ne faqen time, “shtepine time” sigurisht qe do bllokohen!”, shkruan Rezarta.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here