Zbulohet foto e rrallë e Enver Hoxhës, i lumtur me nipin, Ermalin

enver-hoxhaNjë foto e rrallë e ish-diktatorit Enver Hoxha me nipin e tij Ermalin, i cili aktualisht ndodhet pas hekurave, është publikuar nga bashkëshortja e Ermal Hoxhës, këngëtarja Rezarta Shkurta, në profilin e saj në “Instagram”.

Duke kërkuar që fotografia të mos politizohet, këngëtarja thekson se kjo foto është thjesht një kujtim familjar, ku duket stërgjyshi dhe babai i vajzës së saj Hera.

“16 Tetor Stërgjyshi dhe babi Heres .Ps: Ky nuk është një postim politik, këtë ja le të tjereve ta bejne! Por nje kujtim familjar… Ata qe nuk e kuptojne dhe thyejn rregullat ketu ne faqen time, “shtepine time” sigurisht qe do bllokohen!”, shkruan Rezarta.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jolie flet për herë të parë për divorcin me Brad Pitt

Aktorja e famshme Angelina Jolie ka folur për herë të parë në ...