Publikohet një foto intime e Encës duke u puthur në buzë me …!

encaaKëngëtarja Enca Haxhia si duket ende nuk e ka përfunduar festën e ditëlindjes

Enca në snapchat ka postuar një foto shumë intime ku shihet me një mashkull duke I dhuruar një puthje.

Se kush është ky, nuk dihet ende, por kujtojmë se Enca kishte publikuar më parë foto duke treguar për një lidhje por më pas ishe folur për ndarje

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Vajza e politikanit shqiptar që po i habit të gjithë, ja përse e ndjekin mijëra njerëz

Kaq e vogël dhe një “fashion girl” e vërtetë… Fotot e saj ...