Çfarë po fshehin Enca dhe Noizy?! Këngëtarja heq ndjekësit në Instagram

encaaNëse jeni zgjuar sot në mëngjes dhe keni kuptuar se Enca ju ka hequr nga Instagram,ju njoftojmë se ju ka hequr dikush tjetër e jo këngëtarja. Enca tani më ka një menaxher të ri i cili merren me rrjete e saj sociale. Ai është pikërisht “mbreti” i familjes OTR, i cili mesa duket dëshiron që të menaxhojë pak jetën sociale të mikeshës së tij.

LEXO EDHE:  Publikohen pamjet kur Luana ka qenë e vogël

Në disa të publikuara nga Enca shohim dyshen duke qëndruar pran njëri-tjetrit dhe Encën duke thënë se diçka po ndodh në Instagram, por nuk është ajo që po heq personat që ajo ndjek prej kohësh. Noizy nga ana tjetër është justifikuar duke thënë se është menaxheri i saj dhe për këtë arsye kujdeset për të.

LEXO EDHE:  Sara i shpreh dashurinë Ledionit në sy të të gjithëve
Kliko per me shume info

Enca ka çuar në 98 numri e personave që ndjek në Instagram, duke mbajtur kështu vetëm persona të i njeh nga afër dhe ka shoqëri.

Screenshot_2016-10-10-23-01-23Screenshot_2016-10-10-23-01-18

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here