Enca Haxhia çmend shkodranin, e zhvesh në skenë dhe…

Kliko per me shume info

UntitledEnca Haxhia ka patur një koncert mbrëmjen e djeshme në Shkodër, ku ka krijuar një atmosferë të këndshme.
Një djalë, i cili duket adoleshent nuk i ka rezistuar dot Encës dhe është ngjitur në skenë. Enca i është afruar dhe e i ka hequr bluzën dhe më pas ka bërë lëvizje provokuese duke u fërkuar tek organi i tij gjenital.
Por, i riu shkodran nuk është mjaftuar me kaq, në fund ai e ka puthur dhe përqafuar këngëtaren dhe më pas ka zbritur nga skena, ndërsa Enca ka vijuar koncertin nën brohorimat e fansave të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.