Elvana Gjata publikon “hit-in” e ri, bashkëpunon me 2Po2 e Capital T

Elvana Gjata sapo ka publikuar këngën më të re të titulluar “Lejla”, në bashkëpunim me Capital T dhe 2Po2.

Edhe këtë herë Elvana i ka qëndruar besnike Flori Mumajesit në realizimin e këngës, i cili është autor i muzikës dhe bashkëautor i tekstit së bashku me Capital T dhe 2Po2.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.