Elvana Gjata rrezikoi jetën për “Lejla”, ja çfarë thotë këngëtarja


Para disa orësh është publikuar “LEJLA” një projekt që ka bashkuar Elvana Gjatën, Capital T dhe reperin 2po2.

Me muzikë e tekst nga Flori Mumajesi, bashkëpunimi i shumëpritur doli ashtu siç ishte menduar – thjesht perfekt.

Klipin të cilin e ka realizuar produksioni MAX nga Shqipëria, shfaq Elvanën mbi trenin me ngjyrën “Lejla”, mbi të cilin këngëtarja kërcen edhe pse ai është duke ecur me shpejtësi.

E pikërisht për këtë, Elvana shfrytëzoi llogarinë e saj në Instagram për të falënderuar bashkëpunëtorët por edhe për të thënë se rrezikoi jetën për këtë pjesë “për të cilën ja ka vlejtur”.

Vlen të përmendët se kjo këngë është duke u shpërndarë jashtëzakonisht shumë nga fansat dhe kolegët e treshes së famshme, në mediet sociale, e në youtube shikimet veç kanë filluar të rriten.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prej vitesh e ka mbajtur të fshehur, Artiola Toska publikon foto me bashkëshortin

Artiola Toska, e cila ka qenë shumë e pranishme në skenat shqiptare ...