Elita Rudi në lidhje me reperin kosovar, cifti i ri “ditë të ëmbla” në Turqi

Prej ditësh mediat rozë bëjnë me dije se prezantuesja e njohur Elita Rudi është në një lidhje me reperin Gjiko.

Elita pas lidhjes me futbollistin e Kombëtares, Bekim Balaj mësohet ke ka nisur një lidhje me reperin kosovar.

Madje ajo e ka shoqëruar reperin, i cili ka shkuar për punë në Stamboll. Ende nuk ka ndonjë konfirmim për lidhjen, por Elita ka publikuar tashmë 3 foto në rrjetet sociale ku shfaqet në Turqi.

Ndërkohë fansat e kanë ngacmuar me komente, por ajo ka zgjedhur të mos flasë./LajmiFundit.al/

elita-rudi-stamboll

Sundays in Istambul ?

A photo posted by ASDREN GJIKOLLI (@gjikotheflyboy) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kylie Jenner gjithmonë provokon, tregon sërish pasmet dhe gjoksin (Foto)

Kylie Jenner dallon nga të gjithë për format seksi që ka. Ajo ...