Elifi iu thyen zemrën meshkujve, shfaqet në publik me …!

elifi-turkeMe gjithë dyshimet dhe spekulimet e disa mediave turke për një ndarje të mundshme të aktores Tuba Buyukustun (Elifi) nga bashkëshorti Onur Saylak, në të vërtetë asgjë nuk është konfirmuar nga dy akorët.

Disa ditë më parë, Elifi ishte e pranishme në një event së bashku me aktorin dhe bashkëpunëtorin e saj Murat Yildirim, me të cilin ka luajtur në serialin “Rebellious” (Asi). Të dy artistët janë bërë pjesë e aktivitetit të organizuar me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Vajzave (11 tetor)

LEXO EDHE:  Çfarë po ndodh mes Tristan Thompson dhe Khloe Kardashian?
Kliko per me shume info

Tuba Büyüküstün dhe Murat Yıldırım kanë qenë pjesë e panelit të “Girl Children’s Voice”. Ҫifti i aktorëve u bënë bashkë për këtë event që ishte organizuar nga Kombet e Bashkuara dhe fondacioni “Aydin Dogan” në Turqi.

Të dy artistët theksuan se të gjithë vajzat në botë, por sidomos fëmijët, duhet të jenë të mbrojtura nga ҫdo lloj diskriminimi. Po ashtu, shoqëria jonë duhet të përpiqet më shumë për të drejtat e njeriut kur është fjala për këtë kategori kaq delikate.

LEXO EDHE:  Fansi i bën propozimin e çuditshëm Emina Cunmulajt

Tuba, si një prej aktoreve që bëhet gjithmonë pjesë e aktivitete sociale dhe atyre të bamirësisë, ka tëhequr vëmendjen e të gjithë të ftuarve.

Megjithatë, jo të paktë qenë edhe titujt abuzues për “daljet” e Elifit apo abuzimet se ajo dhe Onur po përjetojnë një krizë martesore.

Disa nga fotot e eventit ku Tuba Büyüküstün dhe Murat Yıldırım kanë marrë pjesë disa ditë më parë./Kosovarja/

LEXO EDHE:  Seks pesë herë në ditë, sekreti i bukurisë së Heidi Klum

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here