Eli Fara refuzon t’i përgjigjet pyetjes së “sikletshme” të Rudina Magjistarit

elifara2015Eli Fara teksa ka qenë e ftuar në emisionin e Rudina Magjistarit, është pyetur edhe për moshën e vajzës së saj. Por ajo ka refuzuar të përgjigjet, pasi sipas saj, tani që është zonjushë, nuk mund të tregohet mosha.

Vajza e këngëtares së njohur, Marina është bërë objekt i mediave rozë si një femër me forma të shkëlqyera dhe është shumë aktive në rrjetet sociale me foto provokuese.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Rihanna ‘’largohet’’ nga muzika, shpallet Humaniste e Vitit në Harvard (Foto)

Rihanna, është përzgjedhur si humanistja e vitit nga Universiteti i Harvardit.