Edi Rama me vath në vesh në vitin 1993 duke folur për dashurinë

4
Kliko per me shume info

Në një spektakël të transmetuar në vitin 1993 në televizionin shtetëror të asaj kohe, shfaqet Edi Rama si i ftuar, bashkë me disa ish-basketbollistë të tjerë.

Ja si dukej Edi Rama me vath ne vesh by lapsi-al
Ai duket teksa jep një intervistë për drejtuesen e  spektaklit, por në sy të bie veçanërisht një vath në veshin e tij si dhe lëvizjet disi të dyshimta që bën gjatë fjalës së mbajtur.

Por gjithsesi ndoshta ish-basketbollisti i asaj kohe ka qenë thjesht një “çun” trendy pak i emocionuar.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here