Edi Rama me vath në vesh në vitin 1993 duke folur për dashurinë

Në një spektakël të transmetuar në vitin 1993 në televizionin shtetëror të asaj kohe, shfaqet Edi Rama si i ftuar, bashkë me disa ish-basketbollistë të tjerë.

Ja si dukej Edi Rama me vath ne vesh by lapsi-al
Ai duket teksa jep një intervistë për drejtuesen e  spektaklit, por në sy të bie veçanërisht një vath në veshin e tij si dhe lëvizjet disi të dyshimta që bën gjatë fjalës së mbajtur.

Por gjithsesi ndoshta ish-basketbollisti i asaj kohe ka qenë thjesht një “çun” trendy pak i emocionuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nusja e djalit të Topallit sfidon Ilda Bejlerin e Marina Vjollcën, ja fotot

Televizioneve shqiptare i është shtuar edhe një bukuroshe tjetër në moderimin e ...