Ish- gruaja e Edi Ramës ka një mesazh për të, ja fjalët e saj për kryeministrin

UntitledBëhet fjalë për aktoren Matilda Makoçi. Ajo është pritur më së miri nga i gjithë publiku në rikthimin e saj, pas një largimi të gjatë nga skena shqiptare.
Ajo ka folur për mediat, ndër të tjera, edhe në lidhje me marrëdhënien e saj me ish-bashkëshortin, sot kryeministri i Shqipërisë, Edi Ramën. Duke e quajtur shokun e rininë, Makoçi thotë se Rama është duke ndjekur ëndrrën e tij dhe asaj nuk i mbetet gjë tjetër veçse ti urojë suksese.
“Më vjen mirë që kur mora pjesë në këtë ekspozitë përmendet ish-bashkëshorti im Edi Rama. Ka qenë shoku im i rinisë, me të cilin ndamë ëndrrat tona dhe kemi një djalë të mrekullueshëm, Gregun. Tani shoku im i rinisë ndjek rrugën e ëndrrave të tij dhe nuk më mbetet gjë tjetër veçse t’i uroj suksese në misionin e tij.”-tha Makoçi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here