E nxehtë pa sytjena, nusja e djalit të Berishës çmend fansat (Foto)

UntitledArmina Mevlani së fundmi ka filluar më shumë të njihet për dukjen e saj se sa për familjen ku jeton.
Nusja e dajlit të Sali Berishës, Shkëlzenit, vërtet po shkëlqen.

Armina ka një figurë tejet joshëse dhe këtë nuk heziton t’a tregojë publikisht. Ajo së fundmi ishte pjesë e javës së modës në Milano, prej ku ka realizuar edhe foto mahnitëse të dukjes së saj.

Kliko per me shume info

Në fotosesionin e ri nusja e Sali Berishës u shfaq mahnitëse duke ri-sjellë Marilyn Monroen.
Armina, e cila është prej blogereve më të njohura, po bën hapa të mëdhenj drejt botës së modës, shkruan Telegrafi.
Bukuroshja u shfaq së fundmi me një bluzë ngjyrë krem e veçantë, në syze të brendit Versace dhe akcesorë të po të njëjtës frimë.
Seksi dhe e bukur, Armina refuzoi të bartë sutjenat, duke preferuar të lë gjoksin e bukur të saj ta bëjë të veten në paraqitjen e saj të radhës në publik.

Va va voom! Armina nxit imagjinatën me format e saj.
Armina me të drejt mund të konsiderohet prej femrave më atraktive shqiptare. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.