Dy vëllezër shqiptarë kapen me kokainë 1 milionë euroshe

kokaineeeDy vëllezër shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane pasi akuzohen për trafik droge.

Mediat italiane shkruajnë se kanë sekuestruar mbi 5 kilogramë kokainë dhe marijuanë, e cila kapte vlerën e rreth 1 milion euro.

Policia italianë e Brenos ne Breshia ka dhënë vetëm inicialet e dy vëllezërve, ata janë: B.J 24 vjeç dhe B.A 23 vjeç.

Autoritetet italiane janë angazhuar që prej datës 9 tetor në një hetim të veçantë që synon ndalimin e trafikimit të drogës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

BE-ja pezullon vizat për disa vende, po Shqipëria?

Bashkimi Europian do të mund të pezullojë për një periudhë të shkurtër ...