Dy vëllezër shqiptarë kapen me kokainë 1 milionë euroshe

kokaineeeDy vëllezër shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane pasi akuzohen për trafik droge.

Mediat italiane shkruajnë se kanë sekuestruar mbi 5 kilogramë kokainë dhe marijuanë, e cila kapte vlerën e rreth 1 milion euro.

Policia italianë e Brenos ne Breshia ka dhënë vetëm inicialet e dy vëllezërve, ata janë: B.J 24 vjeç dhe B.A 23 vjeç.

Autoritetet italiane janë angazhuar që prej datës 9 tetor në një hetim të veçantë që synon ndalimin e trafikimit të drogës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbardhet arsyeja e vërtetë, ja pse u lirua “i forti” i Durrësit, Lul Berisha

Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ka reaguar ashpër pas lirimit nga ...