Dy të vrarë dhe katër të plagosur në Washington

washingtonSi pasojë e një shkëmbim zjarri, dy persona janë vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur, në rrethin e “Prince Grotge” në Washington DC.

Policia ka njofruar se gjashtë viktimat janë gjetur në një pallat rreth orës 02:45 sipas kohës lokale.

Identiteti I viktimave ende nuk është bërë i ditur. Nuk është raportuar për të arrestuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Senatorët republikanë e sfidojnë Trump, verifikojnë ndërhyrjet e Rusisë

Disa prej senatorëve kryesor republikanë do të hetojnë dyshimet që thonë se ...