Durrës, merr flakë bombola e gazit, jashtë rrezikut për jetën familjarët

UntitledNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku si pasojë e rrjedhjes së gazit, bombola ka marrë flakë duke plagosur një cift bashkëshortësh. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në lagjen Nr.14/1, Durrës. Burimet raportojnë se burri dhe gruaja kanë marrë djegie në pjesë të ndryshne të trupi. Shtetasit M.GJ. 68 vjeç dhe bashkëshortja e tij M.Gj. 58 vjeçe, të cilët ndodhen në Spitalin “Nënë Tereza” në Tiranë jashtë rrezikut për jetën. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për ngjarje aksidentale.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Pritja” kap 35 kg kanabis në fshatin Fan të Mirditës, tre në pranga

Një sasi prej 35 kg lëndë narkotike e llojit marijuanë është sekuestruar ...