Durrës, 57-vjeçari vret veten me armë në sy të gruas dhe vajzës

Kliko per me shume info

durres-vrasjaNjë 56-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke qëlluar veten me armë zjarri.

Burime nga policia e Durrësit thanë për Express se ngjarja ka ndodhur në banesën e tij në lagjen numër 7 të qytetin bregdetar.

Kliko per me shume info

Behet me dije se 57-vjeçari me inicialet Y.Sh jetonte me bashkëshorten dhe vajzën, të cilat kanë qenë në banesë në momentin kur ai ka ndërmarrë aktin ekstrem.

“Në vendngjarje ndodhen Efektivat e Policisë, të cilët po punojnë për shkaqet dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes”, – thotë zyrtarisht policia e Durrësit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.