Deklarata “e rrallë” e Armando Dukës: Marina Vjollca është aq e bukur sa…

Kliko per me shume info

duka2016Presidenti i FSHF-së Armand Duka, mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në emisionin ‘Natën me Xhaxhiun’ dhe ndër të tjera ka bërë disa batuta e komplimente për Marina Vjollcën, e cila drejton ‘Procesin Sportiv’.

“Kur shoh këtë emision sportiv, nuk e shoh fare mashkullin, Marina është aq e bukur sa…”, është shprehur ai për Marinën.

Kliko per me shume info

marina-vjollca2014

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.