Këngëtarja shqiptare me famë botërore guxon, shan rëndë Donald Trump!

dua-liipaSiç duket filozofia politike dhe personaliteti i kandidatit presidencial të Amerikes, nuk po i pëlqen këngëtares Dua Lipa.

Ajo këtë pa kënaqësi e ka shprehur nëpërmjet një postimi në rrjetin social ‘Twitter’.

‘Fuck Trump’ ka shkruar Dua, ndërsa përkrah këtij postimi ka marrë komente pozitive duke i thënë se kjo është një arsye më shumë pse duhet ta duan.

Image

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ende pa filluar Big Brother, largohet opinionisti Arjan Konomi

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye ...