Kapet drogë edhe në Mat, asgjësohen 300 rrënjë kanabis

2
Kliko per me shume info

kanabisi-matNjë tjetër sasi tjetër bimësh narkotike është asgjësuar gjatë aksionit të Policisë Shtetit në të gjithë territorin ditën e sotme.

Policia sqaron se në një parcelë janë gjetur dhe asgjësuar 310 rrënjë kanabis në Mat.

Kliko per me shume info

Policia ka shoqëruar dy persona për t’i marrë në pyetje në lidhje me drogën, ndërsa bima narkotike u asgjësua në vend me anë të djegies.

Gjatë ditës së sotme një operacion i gjerë antikanabis është zhvilluar në disa zona të Shqipërisë, ku gjithsej janë asgjësuar nga policia mbi 1 ton lëndë narkotike kanabis.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here