“Drejtori i Policisë së Durrësit zhdëp në dru kreun e SHÇBA-së, Tahiri fsheh ngjarjen”

berisha-kuvendIsh-kryeministri Berisha, ka raportuar një tjetër ngjarje në faqen zyrtare të tij “Facebook”.

Sipas informacioneve të “Qytetarit Dixhital”, Berisha akuzon drejtorin e Policisë së Durrësit, Perlat Çullhaj se ka rrahur drejtorin e SHÇBA-së, Arben Skëndon.

Kliko per me shume info

“Këtë gjë e dinë të gjithë efektivët e Policisë por Tahiri ka kvrkuar të mbyllet kjo ceshtje”- shton më tej Berisha.

LEXO EDHE:  Edi Rama: Në Shkodër vetëm këtë javë i kam gjetur punë 65 personave…

STATUSI I BERISHES:

Oficeri dixhital informon:

-Perlat Çullhaj, kryepolici, drejtori famoz i trafiqeve te Durresit ka zhdepur ne dru Arben Skendon, drejtorin e SHCPB. Shkaku i kesaj rrahje vençe nuk eshte chercher la femme por kanabisi dhe pazaret e tij. Rrahja eshte marre vesh nga te gjithe efektivat e policise, por Saje qorri, te cilin Cullhaj e ka ne dore, ju ka kerkuar te mbyllin rastin sepse motivi i fajeson te dy! sb/LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here