Shihen krahë për krahë në Rinas, Doshi dhe Rama bëjnë paqe (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledKryeministri Edi Rama duket se është pajtuar me deputetit Tom Doshi, i cili ishte pjesë e grupit parlamentar të partisë që ai drejton. Ditën e sotme ata janë para përkrah njëri-tjetrit në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, duke pritur Dom Ernest Troshanin, i cili dy ditë më parë u shpall kardinal nga Papa Francesku.
Në një video të siguruar nga “BalkanWeb” duket se, kryeministri Rama ka bërë pjesë edhe Tom Doshin pjesë të delegacionit zyrtar që do të priste në Rinas kardinalit Dom Ernest Troshani.

Pas përjashtimit të deputetit Doshi nga grupi i PS, marrëdhëniet mes tyre ishin ftohur, megjithatë videoja e publikuar ditën e sotme, flet ndryshe.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.