E frikshme, djemtë “mbushin hundët” në lokal, ja si pihet drogë në Bathore

kokainaaaNjë grup të rinjsht imitojnë thithjen e drogës me hundë. Videoja është realizuar mbrëmjen e djeshme në një prej lokaleve të Bathores.

Djemtë kanë qenë të vetëm në lokal dhe për t’u argëtuar kanë hapur disa bustina sheqeri e kanë imituar “idhujt” e tyre, djemtë e fortë e me para, të cilët pinë kokainë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

gruja-thonjte

Tiranë, në kërkim gruaja “e tmerrshme”, shpoi gomat e katër makinave

Policia e Tiranës ben me dije ne komunikaten ditore te saj se ...