E frikshme, djemtë “mbushin hundët” në lokal, ja si pihet drogë në Bathore

kokainaaaNjë grup të rinjsht imitojnë thithjen e drogës me hundë. Videoja është realizuar mbrëmjen e djeshme në një prej lokaleve të Bathores.

Djemtë kanë qenë të vetëm në lokal dhe për t’u argëtuar kanë hapur disa bustina sheqeri e kanë imituar “idhujt” e tyre, djemtë e fortë e me para, të cilët pinë kokainë.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Theri kuzhinierin italian, shqiptari befason me deklaratën. Ja cfarë tha në gjyq

Shqiptari Ricard Nika i akuzuar për vrasjen e kolegut të tij italian Alfio ...