Dikur pornostare, tani i dedikohet fesë(Foto)

UntitledNgjarje të tilla tregojnë se njerëzit ndryshojnë. Bëhet fjalë për një aktore pornografe shumë e njohur në Tajlandë, e cila la atë profesion për t’iu dedikuar fesë së budizmit. Ajo quhet Nong Nat, dhe është 31 vjeç. Mësohet se ajo iu përkushtua me mish e me shpirt fesë dhe natyrisht që ajo e shpërbleu.
Gjatë faljeve ajo u njoh me milinerin Harold Jennings Nesland JR, 71 vjeç.
Tashmë ata janë martuar dhe pornostarja duhet të falenderojë fenë për këtë.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

VIDEO/ Luajnë kaluç, por ja çfarë i bën kjo vajzë këtij djali

VIDEO/ Luajnë kaluç, por ja çfarë i bën kjo vajzë këtij djali

Një video e filmuar ditën e djeshme në Kuçovë, në shkollën e ...