Shkrumbohet makina te “Komuna e Parisit”, policia nis hetimet

Makina e grabitjes e braktisur dhe djegur nga autoret

Makina e grabitjes e braktisur dhe djegur nga autoret

Një automjet u dogj mëngjesin e së martës në Tiranë. Mjeti tip “Ford” me targë “TR 2118 U” u përfshi nga flakët në zonën e Komunës së Parisit në kryeqytet.

Menjëherë në vendngjarje shkuan forcat zjarrfikëse të cilat shuan zjarrin, ndërsa policia nisi hetimet për rastin.

Paraprakisht dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike, megjithatë, nisur nga fakti që mjeti ka qenë i parkuar, nuk përjashtohet mundësia e zjarrvënies së qëllimshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policia2015

Mashtrimi/ Bien në pranga 3 persona, tentuan t’i merrnin 280 euro një 28-vjecari

Tre persona janë arrestuar nga Policia e Durrësit pasi dy muaj më parë ...