Vodhi 133 diamante, ja vendi i pazakontë ku i fshehu

diamanteNjë burrë në Kinë u kap në përpjekje e sipër duke vjedhur 133 diamante duke i fshehur ato në një vend ku askujt nuk i shkon mendja.

Gjatë kontrollit që i bënë në qytetin e Shenzhen, në provincën Guangdong në Kinë, ai i kishte fshehur 133 diamantet brenda në pantallona, në vende intime.

Në doganën midis kufirit të Hong Kongut dhe Kinës, sipas zakoneve, ata gjetën gjithashtu dhe në çorape dhe në paketat e cigareve.

Falë zakoneve në Shenzhen, mundën të gjendeshin diamantet e fshehur në vendet e pazakonta. Polica deklaron se kanë mundur të kapin rreth 100 persona që kanë tentuar të vjedhin diamante

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Psikologët këshillojnë, kurrësesi mos i lejoni fëmijët të ndjekin lajme

Psikologët nuk ndalojnë së dhëni këshilla për rritjen e fëmijëve, duke i ...