Dhunohet aktori i mirënjohur, policia po punon për zbulimin e autorit

UntitledDhunohet në mes të rrugës i mirënjohuri aktori Laert Vasili. Ngjarja mendohet të ketë ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Shyqyri Ishmi”. Polica tregon se aktori është qëlluar në kokë. Aktori 42-vjeçar ka bërë denoncim në komisariatin Nr.1, ndërsa policia ka nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorit të ngjarjes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.