Dhunohet aktori i mirënjohur, policia po punon për zbulimin e autorit

UntitledDhunohet në mes të rrugës i mirënjohuri aktori Laert Vasili. Ngjarja mendohet të ketë ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën “Shyqyri Ishmi”. Polica tregon se aktori është qëlluar në kokë. Aktori 42-vjeçar ka bërë denoncim në komisariatin Nr.1, ndërsa policia ka nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorit të ngjarjes

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

VIDEO/ Para për provime, ndalohet pedagogia që ktheu studenten në sekserë

VIDEO/ Para për provime, ndalohet pedagogia që ktheu studenten në sekserë

Policia e Vlorës ka ndaluar ditën e sotme pedagogen Dorina Mino, e ...