Po e kontrollonin për drogë, i riu shkodran kap në grushte dy policët

policia-shkoderDy efektivë të policisë së Malësisë së Madhe janë dhunuar nga një i ri. Ata kanë dashur ta kontrollojnë, por Klisman Bushataj, 23 vjeç, i ka gjuajtur me grushte.

Pas ndërhyrjes së efektivëve të tjerë, i riu është ndaluar. Atij i është gjetur në xhep një dozë kanabis.

Mbi 23-vjeçarin rëndojnë dy akuza: “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policia-tirane

Nuk i binden urdhrit të policisë, arrestohen 2 të rinj në Tiranë

Forcat policore të Komisariatit të Policisë nr.1 kanë bërë të mundur arrestimin ...