Po e kontrollonin për drogë, i riu shkodran kap në grushte dy policët

policia-shkoderDy efektivë të policisë së Malësisë së Madhe janë dhunuar nga një i ri. Ata kanë dashur ta kontrollojnë, por Klisman Bushataj, 23 vjeç, i ka gjuajtur me grushte.

Pas ndërhyrjes së efektivëve të tjerë, i riu është ndaluar. Atij i është gjetur në xhep një dozë kanabis.

Kliko per me shume info

Mbi 23-vjeçarin rëndojnë dy akuza: “Kundërshtimi i punonjësit të policisë së rendit publik” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.