Dhuna ndaj tifozëve, kreu i policisë Elbasan: U treguam tolerantë

polici-partizaniDrejtori i policisë së Elbasan Alfred Çepe është shprehur për mediat pas përfundimit të ndeshjes Partizani­Skënderbeu, se Policia është treguar tolerante ndaj tifozëve.

“Policia nuk ka ndërhyrë fare. Jemi treguar shumë tolerantë. Nga hedhja e stolave është dëmtuar një tifoz dhe një policë.

Nuk ka të shoqëruar, por jemi duke identifikuar autorët pasi një pjesë e tyre ka ardhur e dehur. Tifozja e Partizanit u friksua nga situata kaotike, pot i’u dha ndihma e parë.” tha Çepe.


Par-Sken, policia rreh tifozet e Partizanit by PanoramaVideo

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Një emër i madh mund të largohet nga Real Madridi

E ardhmja e Alvaro Moratas është larg Realit të Madridit. Sulmuesi i ...