Dhimbje të tmerrshme në vesh, arsyeja shokon mjekët

femijaaaNjë djalë i vogël, i cili ankohej për dhimbje të tmerrshme në vesh, shtangu mjekët kur ata zbuluan 14 larva brenda kanalit të veshit.

7 – vjeçari Mehmet Elmaz iu nënshtrua operacioni për heqjen e tyre sepse ato ishin ngjitur mes kockave dhe veshit.

Sipas “The Sun”, larvat u zbuluan nga një specialist vetëm kur dhimbja u bë kaq e tmerrshme sa i vogli nuk mund të flinte.

7 – vjeçari nga Turqia është aktualisht duke u rikuperuar nga operacioni, megjithatë mjekët po punojnë për të zbuluar sesi këto krijesa përfunduan në veshin e tij.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Këto simptomat e ‘padukshme’ mos i anashkaloni, vuani nga kanceri në stomak

Sëmundja e kancerit të stomakut, shfaqet ngadalë dhe në heshtje. Ajo mësohet ...